Võtke ühendust

+372 56 26 86 08
Share on Facebook Share on Twitter

Firmast

Pakun täielikku raamatupidamisteenust väikeettevõtetele ja mittetulundusorganisatsioonide, kellel mitmesugustel põhjustel ei ole raamatupidajat, samuti füüsiliste isikute-ettevõtjatele.

Raamatupidamine on tõsine töö, mida täismahus ja ilma seadusandluse rikkumist saavad teha ainult kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid.

Tänaseks meie spetsialistidel on pearaamatupidaja töökogemus 20 aastat erinevate tegevusvaldkondade ettevõtetel. Me valdame vabalt vene, eesti ja inglise keelt. Meie spetsialistid omavad mitu rahvusvahelise düplomi, nende hulgas ACCA düplom DipIFR ning Rahvusvahelise Raamatupidajate Assotsiatsiooni IV. tasandi sertifikaat (Accounting to International Standards).

Vaata meie teenuseid

Viimased uudised


21.06.2013 04:20

  • «
  • 1
  • of
  • 12
  • »

Teie eelised

1
Majanduslik kasu

Teil enam pole vaja kulutada aega ja raha raamatupidajate töölevõtmiseks ja tema töökoha loomiseks, laiendada tööruumi, tasuda seadusandluse- ja raamatupidamise andmebaaside eest. Raamatupidamisteenuste kulu kantakse äriühingu kuludesse täies ulatuses. Kui teil ajutiselt vähendab dokumendikäive, samuti vähendab meie teenuste hind.

2
Inimfaktor

Leppige kokku, et mitte iga ettevõtja oleks tulevikus nõus ebameeldiva olukorraga, nagu näiteks raamatupidaja ametist vabastamine konfliktolukorra tekkimisel, samuti töötajate pikaajalistele puhkusele minekuga.

3
Seadused muutuvad

Ei pea te jälgima sageli muutuvate seaduste, määruste, raamatupidamiseeskirju, hoolitseda aruandluse ettevalmistamise eest- kõik see saate kätte valmiskujul.

4
Kõik õigel ajal

Töötades raamatupidamisbürooga, võite olla kindel , et kõik aruandluse liigid esitatakse õigeaegset ja täielikult maksu-, statistiliste- või muude reguleerivate asutustele.

 

OÜ RATIONEM © 2011-2012